Vyhledání správného senzoru

Vyhledávač Vám pomůže zúžit hledání správného senzoru. Začněte výběrem skupiny výrobků. Vyhledávač senzorů je k dispozici pouze v anglickém jazyce.

Ve společnosti Innovative Sensor Technology IST AG se specializujeme na vývoj a výrobu teplotních senzorů, tepelných senzorů hmotnostního průtoku, senzorů vlhkosti, vodivostních senzorů a biosenzorů.

Kromě našich standardních výrobků nabízíme přizpůsobení senzorů individuálním, specifickým potřebám zákazníků - až po společný vývoj nových technologií. Senzory IST se vyznačují přesností a stálostí v různých podmínkách měření. Používají se v měřicích přístrojích pro různé aplikace, jako je medicína, řízení procesů, automatizace, letectví, testování a měření nebo biotechnologie.

Produktové novinky

Micro heater with cable

Mikroohřívače

Pro přesný, spolehlivý a nákladově efektivní ohřev pevných látek, kapalin a plynů: naše mikroohřívače jsou vyrobeny na míru požadavkům vaší aplikace.

IR heat sources

Tepelné infračervené zářiče

Tepelné infračervené zářiče pro analýzu plynů, detekci materiálů a spektroskopii se používají v mnoha aplikacích v celé řadě průmyslových odvětví.

DNA & RNA extraction kits

Extrakce nukleových kyselin

Spinový filtr, magnetické kuličky, chytrý modifikovaný povrch nebo obohacování pomocí polymerů: Zvolte si správnou extrakční technologii a platformu: automatizovanou nebo manuální.

SFS Flow Module news

Průtokový modul SFS

Linearizovaný modul hmotnostního průtoku plynů připravený k použití

Rychlé, nepřetržité monitorování průtoku plynu, vhodné pro systémy dávkování plynu, rozdělovače a analyzátory, s dobou odezvy ≤ 20 ms. Tento modul je již z výroby linearizován s možností reprodukce 0,2 % a přesností 2 %.

Moisture-in-Oil Sensor

Senzor vlhkosti v oleji

Plně kalibrovaný, k použití připravený sestavený modul RH/T ve formě šroubovacího modulu

Mnohdy je nutné sledovat stav maziv pomocí snímací techniky. Pro takovou monitorovací funkci zkonstruovala společnost IST AG nový senzor Moisture-in-Oil, kompaktní digitální senzor vlhkosti a teploty (RH/T), který změří relativní stupeň nasycení vodou v %RH (aktivita vody aw v %) v olejích a palivech.

Kreativita je vymýšlení nových věcí.
Inovace je dělat nové věci

Theodore Levitt

Naše odborné znalosti

Naše pokročilé odborné znalosti jsou vedeny výzvou být na špici v oboru. Neustále zdokonalujeme stávající technologie úzkou spoluprací se zákazníky při hledání optimálních řešení senzorů pro specifické požadavky aplikací a spoluprací s širokou sítí partnerů, včetně institutů a univerzit.

Senzorová řešení na míru

Vyvíjíme senzory na míru, od menších úprav standardních senzorů až po kompletní vývoj nového produktu, který odpovídá požadavkům vaší aplikace.

Flexibilní množství a rychlá výroba

Vyrábíme různá množství senzorů v krátkém čase vývoje a výroby.

Vývoj a konzultace

Jako technologický partner nabízíme vývoj senzorových technologií a konzultace v našich nejmodernějších zařízeních.

Podpora

Naši odborníci nabízejí podporu od vize přes vývoj až po poprodejní služby.

Široký výrobní sortiment

Vyvíjíme a vyrábíme senzory, které jsou přizpůsobitelné napříč celou řadou výrobků.

Partnerství

Úzce spolupracujeme s našimi zákazníky, abychom našli optimální řešení senzoru, které přesně vyhovuje potřebám jejich aplikace.

Se společností IST jsem velmi spokojen a znám ji již více než 20 let od založení své vlastní společnosti.

Odpověď z průzkumu spokojenosti zákazníků 2021

Co říkají naši zaměstnanci o práci v IST AG

Employee IST AG Andrea Rüegg

IST AG mě vždy povzbuzovala a podporovala v mém úsilí. Mohla jsem se dále rozvíjet, přijímat nové úkoly a odpovědnosti a jsem hrdá a vděčná, že jsem mohla být součástí tohoto skvělého týmu.

Andrea Rüegg
Asistentka generálního ředitele

@ IST AG since 2001

Tomáš Bechný

Ve firmě IST s.r.o. jsem vyrostl. Neustále nové výzvy mě naplňují a podporují v mém pracovním i osobním růstu a vzdělání. Spolupráce s českými i zahraničními kolegy je na vysoké úrovni.

Tomáš Bechný

Vedoucí výroby

@IST AG od 2005